Download - Stowarzyszenie Arka Ocalenia

Przejdź do treści
W tym miejscu będą prezentowane nasze publikacje:
 Aplikacja została napisana na Chwałę Bożą:
 ,,Czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek czynicie, wszystko czyńcie na chwałę Bożą.  (1 Kor.10:31)
 „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie”  (Mt 10,8).
 Są to słowa wypowiedziane przez Jezusa, gdy wysłał apostołów do szerzenia Ewangelii,
 aby Jego Królestwo było propagowane przez gesty bezinteresownej miłości.
Nabożeństwo przy kapliczkach
Aplikacja do całorocznego odmawiania Nabożeństw, w aplikacji zawarte zostały zgodnie przypadającymi po sobie miesiącami roku; litanie, modlitwy, różańce, koronki, a także historię nabożeństw, obietnice i łaski związane z odmawianie nabożeństw.

Kapliczki, krzyże i figury przydrożne w Jaworznie
Aplikacja Kapliczki, krzyże i figury przydrożne w Jaworznie, została napisana w celu popularyzacji miejsc o szczególnym znaczeniu historycznym W aplikacji zawarte zostały miejsca szczególne dla mieszkańców Naszego Miasta.

 Księga Psalmów   
Psalm, hebrajska pieśń religijna modlitewno-hymniczna. Zbiór 150 psalmów wchodzi w skład Starego Testamentu. Są wśród nich m.in.: hymny pochwalne sławiące Jahwe, pieśni królewskie, dziękczynne, prorocze, żałobne, pokutne. Bibiljny zbiór dzieli się na 5 ksiąg, przypuszcza się, że powstawał stopniowo w XI-III w. p.n.e. Najstarsze psalmy pochodzą z czasów królewskich przed niewolą babilońską, najmłodsze z okresu greckiego. Tradycja biblijna przypisuje autorstwo wielu z nich królowi Dawidowi, który sam je lubił wykonywać. Uważa się także, iż niektóre psalmy ułożyli m.in.: Mojżesz, Salomon, Asaf, Heman, Ezrachici.                     


Kalendarz Stowarzyszenia Arka Ocalenia na 2023 rok

Kalendarz Stowarzyszenia Arka Ocalenia na 2022 rok. Nabożeństwami oraz obietnice łaski  na każdy miesiąc przez cały rok.
Szanowni Państwo Serdecznie Prosimy o Organizację w Waszych Miejscowościach Nabożeństw przy Kapliczkach, w celu otrzymania Dla Was, Waszych Rodzin, Miejscowości i Miast, obfitych Łask i Błogosławieństw, które pragnie udzielić nam: Bóg Ojciec, Bóg Syn, Bóg Duch Święty, Maryja pośredniczką i szafarką łask. Ochronę, opiekę i wstawiennictwo Chórów Anielskich, Modlitwę wszystkich świętych i błogosławionych.Wróć do spisu treści